Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Викладачам Острозької академії розповіли про грантові програми

07 жовтня 2020

У Національному університеті “Острозька академія” 7 жовтня відбувся семінар для викладачів щодо можливості участі в грантових програмах. Цей захід зініціювали проректор з науково-педагогічної роботи, професор Дмитро Шевчук та відділ міжнародних зв’язків НаУОА. Для зручності семінар також транслювався в режимі онлайн за допомогою додатка Google Meet.

Фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Вікторія Фурман ознайомила викладачів з особливостями участі у програмі Жана Моне - однією з освітніх програм Еразмус+ ЄС. До слова, декілька років тому викладачі НаУОА Віталій Лебедюк, Дмитро Шевчук та Олена Шершньова отримали грант у межах цієї програми на реалізацію проєкту “European Values and Identity Studies”.

Крім цього, пані Вікторія у своїй презентації зупинилася на проєктах із розвитку потенціалу вищої освіти в межах Еразмус+, які базуються на міжнародній співпраці й багатосторонньому партнерстві переважно між закладами вищої освіти (ЗВО) з країн-членів Програми (Programme Countries) та відповідних країн-партнерів Програми (Partner Countries). Вони можуть включати і неакадемічних партнерів заради зміцнення звʼязків між суспільством і бізнесом та посилення системного впливу на розвиток суспільства. Це проєкти співпраці партнерів на основі обміну досвідом і кращими практиками різних країн світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і розуміння систем вищої освіти у всьому світі.

Також спікерка розповіла про гранти щодо академічної протидії гібридним загрозам та програми Вишеградського фонду й закцентувала увагу викладачів на особливостях підготовки документів в межах того чи іншого грантового проєкту.

“Детальнішу інформацію щодо грантових можливостей ви можете знайти на офіційному сайті Острозької академії у підрозділі “Відділ міжнародних зв’язків”, також можете написати нам на електронну скриньку - dir@oa.edu.ua або ж підійти до нас особисто”, - зазначила Вікторія Фурман.

Деканеса факультету політико-інформаційного менеджменту Олена Шершньова поділилася з учасниками власним досвідом успішного подання заявки для участі у програмі Жана Моне, показала, де шукати інформацію про цей грант і детально розповіла, як потрібно підготувати необхідні документи.