*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Вітаємо Ігоря Гущука з одержанням ступеня доктора медичних наук!

07 жовтня 2020

Професорсько-викладацький колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає завідувача кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Гущука Ігоря Віталійовича із вдалим захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю «Гігієна та професійна патологія». Захист відбувся 29 вересня 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту гігієни та медичної екології НАМН України.

Темою дослідження було обрано «Наукове обґрунтування концептуальних засад розвитку системи охорони громадського здоров’я України (гігієнічні аспекти)», яке проводилося за сприяння наукового консультанта доктора медичних наук, професора, директора ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМН України» Сердюка Андрія Михайловича

За висновком спеціалізованої вченої ради дана робота є самостійною завершеною працею у галузі охорони здоров’я, гігієни та профілактичної медицини в якій вирішено актуальне наукове завдання, що полягає в розробці концептуальних підходів до створення нової моделі вітчизняної системи охорони громадського здоров’я через реалізацію загальнонаціонального принципу “Охорона здоров’я в усіх політиках держави”, який базується на засадах профілактичної медицини, гігієнічної науки та практики. 

У результаті проведеної роботи було обґрунтовано системний методологічний підхід щодо впровадження системи державного моніторингу за детермінантами здоров’я на основі проведення еколого-гігієнічної паспортизації населених пунктів.

 

Бажаємо Ігорю Віталійовичу подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів, нових досягнень та здійснення професійних планів!