Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Проєкт «Скарбничка психологічної самодопомоги для абітурієнтів і не тільки»

05.05.2020

У межах Відкритого університету Острозької академії відбулася перша онлайн-зустріч спікерів проєкту, присвячена силі мрій та цілям.

Спікери – проректор з навчально-виховної роботи НаУОА, доктор психологічних наук, професор Руслана Каламаж, доктор психологічних наук, гарант освітньої програми «Початкова освіта» Галина Гандзілевська  та кандидат наук державного управління, доцент Сергій Штурхецький. 

«Я і мої колеги маємо значний досвід роботи зі студентами. Для того, щоб допомогти їм реалізувати свій потенціал та ефективно використовувати можливості, які пропонує Острозька академія, ми спільно організували проєкт «Скарбничка психологічної самодопомоги для абітурієнтів і не тільки», − розповіла Руслана Каламаж.

Мета проєкту – допомогти абітурієнтам психологічно підготуватися до ЗНО і думати про це не як про остаточну мету, реалізація якої викликає страх і тривогу, а як про засіб досягнення іншої життєво важливої мети, пов’язаної з професійним самовизначенням. 

Про те, як конкретизувати мрії та поєднати іраціональне та раціональне розповіла Галина Гандзілевська.

«У нас з вами завжди є крила, є мрія. Дитяча мрія, яка можливо трішки трансформувалася. Для того, щоб її здійснити потрібно розправити свої крила. Допомогти в цьому може чітке уявлення про ціль», − зазначила пані Галина.

Сергій Штурхецький пояснив чому саме варто починати з цілі:

«Більшість людей можуть сказати, що саме вони роблять у цей момент. Трохи менше скажуть, як вони це роблять. Але не всі можуть зрозуміти, для чого вони це роблять. І це прикро. Успішні ж люди знають, що і для чого вони роблять»

Студентки Іванна Бруяка та Аліна Потапчук запропонували учасникам вебінару виконати різні вправи.

«Це дуже цікаво. Завдяки вправі я знайшла для себе план дій, як досягнути своєї мети. Тому сподіваюся майбутнім студентам такі вправи стануть у нагоді» − поділилася враженнями Іванна Бруяка.

Завдяки цьому проєкту абітурієнти зможуть: 

  • позитивно налаштуватися на процес підготовки до ЗНО;
  • зрозуміти силу мрій та чітко поставлених цілей;
  • уточнити цінності, що пов’язанні з вибором професії та навчального закладу;
  • опанувати прості способи самопізнання, для того, щоб опанувати свої ресурси та бар’єри;
  • психологічно бути готовим увійти в роль студента.