*

Ігор Гущук став учасником Міжнародного Форуму в Польщі

05 лютого 2020

Завідувач кафедри громадського здоров`я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія Ігор Гущук взяв участь у роботі XIII Міжнародного Форуму «Європа-Україна». Захід відбувся 04-05 лютого у місті Жешув (Польща).

Форум «Європа – Україна» організований Східним інститутом (Foundation Institute for Eastern Studies, Варшава) та присвячений обговоренню важливих питань співпраці України і Європейського Союзу в сфері економіки, політики, безпеки, культури.

Ігор Гущук взяв участь у панельній дискусії «Охорона здоров’я – платформа для співпраці Польща та України», під час якої закцентував увагу присутніх на необхідності зміни парадигми розуміння системи охорони здоров’я саме через призму медичного обслуговування.

Пан Ігор наголосив на необхідності розбудови ефективних національних моделей систем охорони громадського здоров’я, що попереджають захворювання; впровадженні принципу «охорона здоров’я в усіх політиках держави»; зміцненні здоров’я та продовженні тривалості активного життя.

Також, Ігор Віталійович запропонував можливі шляхи співпраці між Україною та Польщею, як на державному рівні, так і між неурядовими професійними організаціями.

Посилання на офіційний сайт: www.forum-ekonomiczne.pl