Щиро вітаємо Андрія Смирнова та Світлану Годжал із захистом дисертацій!

04.12.2020

Професорсько-викладацький колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає заступника завідувача кафедри історії імені проф. М.П. Ковальського, доцента Андрія Івановича Смирнова та старшу лаборантку кафедри історії ім. М.П. Ковальського, викладачку Світлану Сергіївну Годжал із блискучим захистом дисертацій!

Захист відбувся 4 грудня 2020 року на засіданні вченої ради Д 48.125.02 у Національному університеті «Острозька академія».

Дисертація доктора наук Андрія Смирнова на тему «Церковно-інституційні трансформації українського православ’я в роки Другої світової війни» була виконана в рамках науково-дослідної теми кафедри історії імені проф. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія» «Актуальні проблеми української історії та історіографії модерної доби» Міністерства освіти і науки України за науковим консультуванням докторки історичних наук, професорки кафедри культурології та філософії НаУОА Надії Георгіївни Стоколос. У результаті проведеної роботи було з’ясовано сутність церковно-інституційних трансформацій українського православ’я в роки Другої світової війни.

Кандидатське дослідження Світлани Годжал на тему «Громадсько-політична та наукова діяльність Марка Антоновича» також виконане в межах науково-дослідної теми, яку здійснює кафедра історії імені проф. М.П. Ковальського, було підготовлене під керівництвом деканеси факультету міжнародних відносин НаУОА, докторки історичних наук, професорки Алли Євгенівни Атаманенко. У результаті проведеної роботи було проаналізовано основні складові громадської, політичної та наукової діяльності відомого канадійця українського походження, представника знакової для української культури родини Антоновичів Марка Дмитровича Антоновича.

Бажаємо Андрію Смирнову та Світлані Годжал подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів, нових досягнень та здійснення професійних планів!