Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

"Бібліотечна справа у сучасних інформаційно-комунікативних процесах: тенденції та перспективи"

02 грудня 2020

17 листопада – 2 грудня 2020 відбулася VI Науково-практична online конференція "Бібліотечна справа у сучасних інформаційно-комунікативних процесах: тенденції та перспективи" на платформі Open Conference Systems.

До уваги фахівців бібліотек було представлено тези та статті з нагальних питань університетської бібліотеки, а саме: популяризації та розкриття фондів за допомогою системи АБІС Koha на прикладі сектора іноземної літератури НБ НаУОА; обліку бібліотечних книг засобами модуля звітів АБІС koha та MS Access; каталогізації аудіозаписів; ролі університетських бібліотек в популяризації історії краю; систематизації бібліографічного покажчика праць викладачів НаУОА; процесу формування та тематиці приватної колекції  Миколи Григоровича Жулинського, а також висвітлено досвід бібліотеки Сумського НАУ зі створення біобібліографічних видань, присвячених визначним діячам аграрної науки, які працюють або працювали в університеті. 

У рамках online-конференції її учасники мали нагоду у дистанційному форматі коментувати статті та тези та задавати запитання, що викликало  обговорення представлених матеріалів.

Конференція пройшла на відповідному фаховому рівні, представлені доповіді учасників були цікавими, інформативними та актуальними. Професійне спілкування колег сприяло новим ідеям, подальшій співпраці та взаємодії.