Батьківський вікенд «Успішна дитина в успішних батьків»

30 березня 2019

Ви турбуєтеся про успіх своєї дитини і хочете допомогти їй у майбутньому кар'єрному зростанні ?!
Ви хочете відпочити від щоденної рутини ?!
Тоді вам до нас !
Чекаємо на вас 13-14 квітня 2019 року в Національному університеті "Острозька академія". Ми готові зробити вас щасливішими.

Попередня реєстрація обов’язкова: Зареєструватися

Програма заходу:

Субота:
10:00-12:00 - ранкова кава з представниками адміністрації та студентського самоврядування
університету;
12:00-13:00 - екскурсія університетом;
13:00-14:00 - обідня перерва;
14:00-16:00 - тренінг "Життєуспіх разом з дитиною" від  доктора психологічних наук,
доцента кафедри психології та педагогіки Гандзілевської Галини Борисівни;
17:00- 18:00 - літературно-мистецький вечір від Братства спудеї НаУ ОА.

Неділя:
10:00- 11:00- екскурсія Замком Князів Острозьких (вартість квитка - 20 грн);
11:00-12:00 - екскурсія Музеєм книги (вартість квитка - 20 грн).

Проживання та екскурсія університетом - безкоштовно.
Харчування та екскурсії містом - за рахунок учасників.

Контактна особа:
Горбач Іванна