«Інавгурація-2019». Програма

28.08.2019

Національний університет «Острозька академія»

1 вересня  2019 р.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

«Інавгурація-201

09.30 Урочистий молебень перед початком нового навчального року (Студентсько-викладацький храм преп. Федора Острозького).

10.00 Урочиста церемонія посвяти у спудеї Острозької академії «Інавгурація-2019» (університетський парк).

11.30 Інавгураційні лекції для першокурсників:

Ауд. П-3 —  «А на москалів не вважайте…». Російська мова і проблеми мовно-культурної та національної ідентичності»

Лектор: Микола Жулинський, доктор філологічних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, голова Наглядової ради НаУОА, Почесний академік Острозького академічного братства.

• факультет романо-германських мов;
  • гуманітарний факультетФілософія. Практична філософія», «Українська мова та література», «Літературна творчість», «Культурологія», «Журналістика»); факультет міжнародних відносин («Країнознавство»,  «Міжнародні відносини», «Історія та археологія»).

Ауд. П-4 – «Яким має бути сучасний університет»

Лектор: Дмитро Шевчук, доктор філософських наук, професор, проректор НаУОА з науково-педагогічної роботи.

• навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського («Право»);
  • економічний факультет («Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економічна кібернетика», «Комп'ютерні науки»)

Ауд. П-5 – «Острозька академія в історії української культури. До 25 річчя НаУОА»

Лектор: Анастасія Хеленюк, кандидат історичних наук,  директор Музею історії Національного університету «Острозька академія».

Слухачі:

• факультет політико-інформаційного менеджменту («Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Громадське здоров’я», «Політологія», «Психологія», «Національна безпека», «Початкова освіта»).

Упродовж дня - тематична виставка "Прогулянка живописним Острогом" (мистецька галерея НаУОА).

17.00 Співанка від Братства Спудеїв (університетський парк).