Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Презентація книги «Як зробити Україну успішною»

28 March 2019

До Національного університету «Острозька академія» 28 березня завітав політичний експерт, політолог, засновник Форуму нових політичних лідерів, автор книги «Як працює Путінська пропаганда», Ph.D в галузі політології  Микола Давидюк. Гість презентував студентам книгу «Як зробити Україну успішною».

Про ідею написання книги пан Микола розповів:

«Я написав свою першу книгу «Як працює Путінська пропаганда».  Це книга, яка аналізувала кейси впливу на Україну і вона багато в чому була  захисною і оборонною, вона була проти ворога, проти агресора, розгадувала його секрети. Але я зрозумів, що ми часто виправдовуємося тим, що винен хтось. А що створюємо ми? Ми повинні не просто продовжувати свою боротьбу за незалежність, а виходити на новий етап – робити державу успішною, багатою, комфортною. І тоді родилася ідея нової книги «Як зробити Україну успішною»».

Для того аби написати цю книгу, Микола Давидюк спілкувався з найвідомішими представниками місцевого самоврядування, безпекового комплексу, мистецтва, економіки та інших сфер  – їх поради і стали основою цього збірника.

«Ця книжка –   спроба почати загальнонаціональний діалог, велику суспільну дискусію про те, як зробити Україну успішною. Відповісти на просте запитання: а що я можу зробити для успіху країни? І однаково хто я: кухар, столяр, художник, письменник, бухгалтер, бізнесмен чи дипломат. Як ініціатор, співавтор і упорядник, у діалогах і розмовах я намагався мінімізувати свою участь, даючи більше простору героям, залишаючи за собою тільки попередній смисловий дизайн змісту книги й вибір тем. Це не історія про те, як зв’язати свою думку  чи навіть висловити її, радше маніфест про успіх країни, його осмислення, обговорення й власне початок», – йдеться у передмові до книги.

Наприкінці зустрічі Микола Давидюк порадив усім студентам не бути байдужими до політичної ситуації в країні, не боятися розвиватися самому та робити те, що змінить державу на краще.