Команда шостого гуртожитку отримала перемогу в «Гуртом 2019»

27 жовтня 2019

У Національному університеті «Острозька академія» 24 жовтня відбувся щорічний гумористичний конкурс «Гуртом».

Конкурсна програма складалася із двох блоків: гумористичного представлення команди із демонстрацією відео-сюжету, а також конкурсу талантів.

За оцінюванням журі команди 6-го та 9-го гуртожитку отримали однакову кількість балів.

Для визначення переможця між учасниками влаштували батл. Кубок переможця та  грошову винагороду в розмірі 5000 гривень отримав шостий гуртожиток.

“На мою думку, запорука нашої перемоги – це те, що у нас не було капітана, адже команда  гуртожитку була єдиним організмом, де усі знали свої сильні сторони та вміло їх використовували. Підготовка була складною. Були конфлікти, недоспані ночі, пропущені заняття, але  був і сміх, дружня атмосфера та іскра в очах під час виступу. Тільки заради цього варто брати участь у «Гуртомі».” - розповіла учасниця команди 6-го гуртожитку, Іванна Горбач.

У своїх виступах командам  вдалося продемонструвати особливості студентського життя, навчання та гуртового відпочинку, розповідає журі конкурсу.

“Нам вдалося побачити колосальний труд, який роблять команди перед виступом у конкурсі. Від концерту залишились лише позитивні враження. Я впевнений,, що перемогла дійсно найсмішніша, найбільш згуртована команда.” - додав член журі, Михайло Мартинчук