Володимир Жемчугов привіз до Острозької академії фільм “Бранці Кремля”

27 березня 2019

27 березня в Національному університеті «Острозька академія» радник Міністра інформаційної політики, Герой України Володимир Жемчугов презентував студентам документальний фільм “Бранці Кремля”, який розповідає про 64 українських політв'язнів.

“У 2013 році ви були ще досить юними і мабуть, не замислювалися над тим, що ж відбувається в країні, але ви маєте знати правду, чому і як це сталося. Гібридна війна, яку розпочала Росія проти України, викликає багато нерозуміння не тільки в молоді, а й у старшого покоління. Тому фільм “Бранці Кремля” дає відповіді на певні питання, пов'язані з цією війною”, – зазначив Володимир Жемчугов.

Також під час спілкування зі студентами Володимир Жемчугов поділився власними спогадами з війни, адже з травня 2014 року він був організатором і активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині. Із 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року перебував у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Сьогодні Володимир Жемчугов є активним учасником державних і волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди з молоддю, військовослужбовцями.

Спілкування Володимира Жемчугова зі студентами відбувалося у форматі “відкритого мікрофону” – кожен охочий мав можливість поставити питання щодо реакції на фільм міжнародної правозахисної спільноти, військових подій, долі українських політв'язнів тощо.

Наприкінці зустрічі студенти отримали диски з фільмом та інші інформаційні матеріали про військові події в Україні.