Професор Анатолій Худолій прочитав лекції в Республіці Польща

26 червня 2019

У рамках програми Erasmus+ завідувач кафедри англійської філології доктор політичних наук, професор Анатолій Худолій відвідав з курсом лекцій Академію ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Вєлькопольському (Республіка Польща). Візит викладача Острозької академії тривав з 12 по 18 травня 2019 р.

Заняття Анатолія Олексійовича відвідали бакалаври та магістри факультету іноземних мов Академії ім. Якуба з Парадижа. Лекції, які він читав англійською мовою, пов’язані з лінгвістичними дослідженнями, зокрема, розкривали наступні напрямки наукової роботи:

• метафори в американських публіцистичних текстах;
  • функціональні зміни в американській англійській;
  • лінгвістичний аналіз політичного дискурсу;
  • семантичні та когнітивні аспекти неологізмів та оказіоналізмів (кінець ХХ – початок ХХІ століття).

Окрім того, Анатолій Олексійович також мав можливість взяти участь у міжнародній конференції «Культурна спадщина прикордоння», що відбулася на базі польського університету упродовж 14-15 травня. Доповідь науковця була присвячена темі: «Метафоричний простір американських лідерів». Також професор Анатолій Худолій мав офіційну зустріч з керівником Інституту англійської мови професоркою Джоаною Бобін, під час якої обговорив перспективні вектори налагодження культурної та науково-дослідної співпраці.

Активна співпраця Національного університету «Острозької академії» з Академією ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Вєлькопольському, у тому числі в рамках програми Erasmus+, здійснюється в рамках Угоди про співпрацю від 17 квітня 2013 р.