Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти факультету міжнародних відносин – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з міжнародних відносин

26 April 2019

Вікторія Фурман та Валерій Мирончук, студенти IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», що відбувся на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З близько 50 робіт кваліфікованим журі було відібрано 16, що набрали найбільшу кількість балів. Захист цих конкурсних робіт відбувся під час підсумкової науково-практичної конференції, яка пройшла 26 квітня цього року. В рамках її роботи і було визначено переможців інтелектуальних змагань.

Вікторія Фурман була відзначена Дипломом І ступеня за роботу на тему: «Практика лобізму в країнах ЄС», а Валерій Мирончук – Дипломом ІІІ ступеня за конкурсне дослідження на тему: «Європейський вектор зовнішньої політики США за президентства Дональда Трампа».

Переможці висловлюють вдячність за підготовку до конкурсу науковим керівникам: декану факультету міжнародних відносин, доктору історичних наук, професору Аллі Атаманенко та завідувачу кафедри міжнародних відносин, доктору політичних наук, професору Тетяні Сидорук.

Щиро вітаємо наших студентів із значними досягненнями та бажаємо подальших звершень у царині вивчення міжнародних відносин.