Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Ахтем Чийгоз: «Крим – це Україна»

26 березня 2019

У Національному університеті «Острозька академія» 26 березня відбулася зустріч із українським кримськотатарським політиком, заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу, головою Бахчисарайського регіонального меджлісу, депутатом Бахчисарайської районної ради Ахтемом Чийгозом.

Студенти разом із Ахтемом Чийгозом вели бесіду на тему: «П’ятиріччя окупації Криму». Він розповів про деякі непрості моменти зі свого життя, історію окупації Криму та поділився баченням щодо ситуації навколо Кримського півострова.

«Усі кримські татари постійно вважали себе не частиною України, а українцями. Історія, яку писали ще в радянські часи завжди стверджувала, що Крим був російською територією. Але ми знаємо, що Крим – це Україна. Наш шлях до незалежності був довгим та непростим, але ще складніше – це продовжити цей шлях. Сьогодні дуже важливо не піддаватися маніпулятивному впливу з боку пропагандистів», – зауважив Ахтем Чийгоз.

Також студенти поставили гостеві питання щодо вирішення соціальних питань внутрішньо переміщених осіб.