В Острозькій академії відбулася міжнародна науково-практична конференція

25 жовтня 2019

25 жовтня 2019 року в НаУОА відбулась VІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку». На конференції було представлено 38 вищих навчальних закладів з України та зарубіжжя та заявлено 171 учасник.

Під час онлайн зв’язку науковці з різних університетів мали можливість поділитися своїми науковими дослідженнями у різних сферах фінансової системи. Зокрема, професор Павел Джєканьський (Університет Яна Кохановського в Кельце, Польща) презентував сучасні підходи до застосування синтетичних вимірювань для оцінки рівня розвитку та фінансового стану комун у воєводствах Польщі, професор Світлана Онишко (Університет державної фіскальної служби, Україна) представила інноваційну парадигму як основу і ресурс забезпечення нової якості фінансово-кредитних відносин в Україні, професор Олена Кузьмак (Луцький національний технічний університет) підняла питання про проблеми та перспективи розвитку комплексного страхування банківських ризиків в Україні, доцент Ольга Дем’янчук (Національний університет «Острозька академія») запропонувала власне бачення щодо напрямів удосконалення управління фінансовим потенціалом адміністративно-територіальних одиниць у процесі реалізації децентралізації регіонального розвитку.

Представлені результати досліджень викликали неабиякий інтерес учасників конференції, які активно приймали участь у обговоренні важливих питань розвитку сфер фінансової системи України, Польщі, Республіки Білорусь та ін. країн.