Олег Ляшко: «Навчання в Острозькій академії — це найкраще ваше рішення»

25 вересня 2019

До 25-річчя відродження Національного університету «Острозька академія» 25 вересня, у рамках інтерактивного проекту «Ті, хто відроджували Острозьку академію», відбулася зустріч студентів, викладачів і співробітників вишу з Олегом Ляшком.

Разом із Олегом Ляшком до університету завітав перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, український політик, народний депутат України VIII скликання Андрій Лозовий і народний депутат Рівненської міської ради Роман Стасюк.

Перед зустріччю пан Олег Ляшко разом із ректором Ігорем Пасічником та представниками обласної влади оглянули новий корпус університету в центрі Острога, відкриття якого заплановане у жовтні під час святкування 25-річчя відродження академії.

«Коли я приїхав сюди вперше, то новий корпус вашого університету ще тільки розпочинали будувати. Приємно сьогодні бачити, що ця споруда фактично завершена, а не стала черговим довгобудом у нашій країні. Це суперсправа! Для мене велика честь перебувати тут і бути дотичним до відродження Острозької академії», – зауважив Олег Ляшко.

Пан Олег Ляшко мав нагоду виступити перед аудиторією, порушивши актуальні економічні, військово-політичні, соціальні, інформаційні, дипломатичні питання, а також питання національної безпеки України. Згодом присутні спілкувалися у традиційному для Острозької академії форматі «запитання-відповідь».

«Дорогі студенти, навчання в Острозькій академії — це найкраще ваше рішення, адже інвестувати в освіту — дуже важливо як для особистого успіху, так і для добробуту країни в майбутньому загалом. Я вважаю, що знання, які отримає кожен студент в цьому виші, стали фундаментом для досягнення нових вершин», – звернувся до молоді Олег Ляшко.