Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Щирі вітання з нагоди різдвяно-новорічних свят!

24 грудня 2019

Дорогі друзі!

У році, що минає ми щиро раділи успіхам, спільно долали труднощі, досягали високих результатів. Яскраві спогади відзначення 25-річчя відродження Острозької академії, встановлення 2 рекорду Гіннеса і нещодавнє відкриття нового навчального корпусу додають упевненості й мотивації рухатися тільки вперед.

Нас об’єднують спільні цілі — бажання приносити користь своїй країні, вміти брати відповідальність за її долю. Сподіваємось, що новорічно-різдвяні свята створять нам дивовижну атмосферу добра, зігріють нас особливим теплом, даруватимуть найсвітліші почуття і гарний настрій, спонукатимуть вірити в краще майбуття.

Від щирого серця бажаємо, щоб Новий рік надихнув вас на нові звершення та успіхи. Нехай 2020-й буде благополучним і щасливим роком для України, для всіх нас і подарує кожній родині мир, злагоду та любов. Міцного вам здоров’я, радості та Божого благословення!

Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди!