Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Привітання з нагоди національного свята – Дня незалежності України!

24 August 2019

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти, дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України!

За 28 років нашої незалежності український народ довів, що здатен відстоювати своє прагнення жити в самостійній державі, долати непрості проблеми та труднощі на шляху до європейської інтеграції. П’ятий рік Україна веде війну, опираючись російській агресії, п’ятий рік ми пліч-о-пліч захищаємо демократичні перетворення, духовну свободу, наше національне й культурне самовизначення і незворотно віримо в нашу перемогу.

Від щирого серця зичимо Вам миру і суспільної злагоди, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо України.

Хай порозуміння, Божа ласка та любов панують у Вашому домі!

Ректорат