Привітання з нагоди національного свята – Дня незалежності України!

24 серпня 2019

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти, дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України!

За 28 років нашої незалежності український народ довів, що здатен відстоювати своє прагнення жити в самостійній державі, долати непрості проблеми та труднощі на шляху до європейської інтеграції. П’ятий рік Україна веде війну, опираючись російській агресії, п’ятий рік ми пліч-о-пліч захищаємо демократичні перетворення, духовну свободу, наше національне й культурне самовизначення і незворотно віримо в нашу перемогу.

Від щирого серця зичимо Вам миру і суспільної злагоди, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо України.

Хай порозуміння, Божа ласка та любов панують у Вашому домі!