Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія – переможець конкурсу грантових проектів

24 червня 2019

Грантова заявка відділу міжнародних зв’язків Національного університету «Острозька академія» в черговий раз перемогла у конкурсі Міністерства молоді та спорту на реалізацію проектів у рамках здійснення міжнародних обмінів молоддю. Новину про результати конкурсу та імена переможців було оприлюднено після засідання Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України.

Експерти не вперше високо оцінюють грантові заявки НаУОА. Університет два роки поспіль успішно реалізовував проекти, що фінансувалися Міністерством молоді та спорту України й Українсько-Польською Радою обмінів молоддю, а саме проект «Дослідження та вивчення спільної українсько-польської мистецької спадщини XVI-XX ст.» у 2017 р. та проект «Підвищення компетентності молоді у сфері журналістики як платформи для розвитку співпраці України та Республіки Польща» у 2018 р.

Цього року Острозька академія спільно із Клайпедським державним університетом прикладних наук (Литовська Республіка) реалізовуватимуть проект під назвою «Спорт як життєве кредо для європейської молоді України та Литовської Республіки», головною метою якого буде популяризація здорового способу життя та занять спортом серед молодого покоління. Заплановано проведення українсько-литовських спортивних змагань із різноманітних видів спорту, що дасть змогу студентам отримати досвід міжкультурної взаємодії та поспілкуватись із ровесниками в неформальних умовах. Лейтмотивом проекту є поширення таких європейських цінностей, як толерантність, відкритість та рівність у всіх сферах людської взаємодії.

Загалом, у 2019 р. на конкурс надійшли заявки із 8 регіонів України, переможцями стали лише 5 проектів. Слід зазначити, що НаУОА стала єдиним учасником із Західної України, чий проект здобув перемогу.

Детальніше із результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.