Про боротьбу з корупцією говорили з доцентом Олегом Герасимчуком

23 жовтня 2019

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського НаУОА Олег Герасимчук 23 жовтня прочитав лекцію для студентів першого курсу неюридичних спеціальностей щодо поняття корупції, її видів, правового регулювання профілактики боротьби з корупцією.

За словами лектора, Україна впродовж останніх п'яти років у антикорупційному рейтингу (Corruption Perceptions Index, CPI) від Transparency International піднімається на 1-2 сходинки.

“Це свідчить про те, що повільно, але впевнено у нашому суспільстві відбуваються зміни — на законодавчому, організаційному та ментальному рівнях. Навряд чи існує універсальна формула боротьби з корупцією. Є успішні приклади сингапурської та скандинавської моделей протидії корупції, проте Україні потрібно шукати свій шлях до подолання цього зла”, — зауважив Олег Герасимчук.

На його думку, спілкування зі студентами першого курсу Острозької академії вказує на розуміння важливості цієї проблеми та готовність долучатися до боротьби з проявами корупції.