Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Про боротьбу з корупцією говорили з доцентом Олегом Герасимчуком

23 October 2019

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського НаУОА Олег Герасимчук 23 жовтня прочитав лекцію для студентів першого курсу неюридичних спеціальностей щодо поняття корупції, її видів, правового регулювання профілактики боротьби з корупцією.

За словами лектора, Україна впродовж останніх п'яти років у антикорупційному рейтингу (Corruption Perceptions Index, CPI) від Transparency International піднімається на 1-2 сходинки. 

“Це свідчить про те, що повільно, але впевнено у нашому суспільстві відбуваються зміни — на законодавчому, організаційному та ментальному рівнях. Навряд чи існує універсальна формула боротьби з корупцією. Є успішні приклади сингапурської та скандинавської моделей протидії корупції, проте Україні потрібно шукати свій шлях до подолання цього зла”, — зауважив Олег Герасимчук.

На його думку, спілкування зі студентами першого курсу Острозької академії вказує на розуміння важливості цієї проблеми та готовність долучатися до боротьби з проявами корупції.