*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти контрактної форми навчання можуть отримати пільгові кредити

22 серпня 2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2018 р. №673 затверджено порядок пільгового кредитування для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.

Відповідно до цієї постанови у 2019 році в Національному університеті «Острозька академія» (згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 02.08.2019 р. №1044) виділені бюджетні асигнування на отримання таких пільгових кредитів у сумі 1 127 190,00 грн.

Для студентів, які вступили цьогоріч до університету й навчаються за денною і заочною формами на контрактній основі — це хороша можливість здобувати вищу освіту на умовах цього кредитування.

«Умови кредитування досить доступні і вигідні. Студент, який хоче отримати освіту, а батьки не мають коштів, може навчатися за рахунок цього кредиту. Після закінчення університету, через 12 місяців упродовж п'ятнадцяти років, він має повертати цей кредит, коли працевлаштований. За користування кредитом сплачується лише 3% річних. Також для отримувачів кредиту є низка пільг. Наприклад, люди з інвалідністю першої групи взагалі звільняються від сплати кредиту, або якщо вони набули цю інвалідність після завершення навчання під час сплати кредиту. Також отримувачі кредиту, у разі їх одруження чи заміжжя, при народженні першої дитини, звільняються від сплати відсотків, при народженні другої — сплачують 75%, при народженні третьої — 50%. Якщо ж випускники упродовж п'яти років пропрацюють у сільській місцевості державної або комунальної установи, то вони також звільняються від сплати кредиту. Як на мене, держава йде назустріч молоді, адже дає можливість отримати вищу освіту за омріяним фахом», — розповідає заступник головного бухгалтера НаУОА Антоніна Марченко.

Отримати детальну консультацію можна за номером: +38(067)-360-58-53 (Антоніна Вікторівна Марченко).

Ознайомитися з Постановою можна за покликанням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/673-2018-п