*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії адвокат Рівного поділився досвідом зі студентами

22 лютого 2019

У Національному університеті «Острозька академія» 20 лютого відбулася зустріч із власником адвокатського бюро в місті Рівному Миколою Бляшиним.

Випускник Навчально-наукового інституту права ім. Іоникія Малиновського НаУОА  Микола Бляшин говорив зі студентами-правниками про своє життя після закінчення університету.

Під час лекції студенти дізналися про те, що чекає на юристів-початківців та які найголовніші якості повинен мати майбутній юрист-професіонал. Лектор розповів про свій досвід роботи на ринку адвокатських послуг, адже він вже більше п’ятнадцяти років працює адвокатом. Також Микола Бляшин зазначив, що він є одним із засновників юридичної клініки «Pro bono», яка діє на базі Національного університету «Острозька академія».

«Ця клініка є чудовим стартом для кожного студента, адже там можна практикувати теоретичні знання, здобуті під час навчання», – зауважив пан Микола.

Наприкінці зустрічі запрошений гість поділився зі студентами ідеями та думками, які вони зможуть використати у своїй теперішній і майбутній діяльності, а також додав:

«Я вважаю, що успіх кожного з вас залежить від віри в себе, рівня освіти і чітко поставленої цілі. Якщо у вас це є, тоді ви зможете досягти успіху», – порадив Микола Бляшин.