Вітання Острозької академії з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2019

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас із 100-річчям Дня Соборності України!

Саме у цей день 1919 року був проголошений Акт злуки, який дав можливість об’єднати Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку.

Пам’ятаймо, що українській державності не 27 років, а вона сягає сивої давнини.

Наше з вами завдання сьогодні — зберегти незалежність України, дбаючи про її мир, спокій, добробут і процвітання.

Нехай Україна живе в серцях кожного, а наші спільні консолідовані й помірковані дії сприяють утвердженню демократичних цінностей та громадянського суспільства.

Бажаємо усім нам віри у завтрашній день, оптимізму та Божого благословення!

Слава Україні!