Острозька академія – у п’ятірці вишів України за показником середнього конкурсного балу абітурієнтів

21 липня 2019

Національний університет «Острозька академія» посів п’яту сходинку у ТОП-10 вишів України за показником середнього конкурсного балу на бакалаврат станом на 18.07.2019 року. Серед державних класичних університетів у цьому рейтингу Острозька академія займає третє місце.

Відповідно до поточних даних Єдиної державної бази електронної освіти середній конкурсний бал абітурієнтів Острозької академії становить 169.

«Зазначений вище рейтинг порівнює якісний склад вступників українських закладів вищої освіти за середнім балом ЗНО, що дозволяє об’єктивно оцінювати популярність та авторитет вишу. Приємно констатувати той факт, що Національний університет „Острозька академія“ у п’ятірці найкращих. Станом на 20 липня 2019 року середній бал вступників на відкриті конкурсні пропозиції становить 174,3. До приймальної комісії вишу надійшло близько 3 000 заяв, з яких 35 % мають 1-3 пріоритети. Ці показники вкотре підтверджують лідируючі позиції Острозької академії на ринку освітніх послуг Рівненщини та України загалом», — зауважила відповідальний секретар приймальної комісії НаУОА Юлія Харчук.