Тренінг із забезпечення якості вищої освіти в Острозькій академії

21 лютого 2019

Братство спудеїв Острозької академії 23-24 лютого організувало перший тренінг із серії регіональних тренінгів-навчання для студентських експертів з якості вищої освіти ЗВО України. У заході візьмуть участь студенти Рівненських навчальних закладів, зокрема Острозької академії, представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти і члени Української асоціації студентів.

Програма тренінгу передбачає дводенне навчання учасників, складання тренінгових сесій, підсумкового тесту та виконання письмових робіт. Успішне проходження навчання засвідчиться відповідним сертифікатом, який стане підставою для визнання отриманих результатів навчання у системі формальної освіти на підставі частини п’ятої статті 8 Закону України «Про освіту».

«Тренінгова програма для студентських експертів з якості вищої освіти призначена для здобувачів вищої освіти, які бажають отримати компетентності, необхідні для ефективної та конструктивної участі у процесах забезпечення внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості вищої освіти. Проходження навчання включає в себе участь у дводенному тренінгу, проходження підсумкового тесту та виконання письмової роботи. Проходження навчання є передумовою для набуття членства у Національному об’єднанні студентських експертів з питань якості вищої освіти Української асоціації студентів (UAS QA Pool)», – йдеться у програмі.