Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії відкрилася IT Hub laboratory

20 листопада 2019

У Національному університеті “Острозька академія” 20 листопада відбулося відкриття комп'ютерної лабораторії IT Hub laboratory.

Як розповів керівник інформаційно-технічного центру НаУОА Ігор Зубенко, мета діяльності цієї лабораторії — розвиток сфери IT в Острозькій академії, підвищення конкурентоспроможності студентів та викладачів, допомога у реалізації різноманітних проектів тощо.

У IT Hub laboratory проводитимуться майстер-класи, навчатимуть комп’ютерній грамотності, веб-дизайну та програмуванню. Також охочі будуть практикуватися над створенням мобільних додатків, розробкою методів захисту інформації, організацією хакатонів та розвитком ІТ-систем Острозької академії. Крім цього, студенти працюватимуть над розробкою електронного документообігу в університеті, сайту лабораторії, власними проектами та надаватимуть технічну підтримку академічним веб-сайтам тощо. У перспективі — працюватимуть над ІТ-проектами із зовнішнього середовища.

“Лабораторія створена передусім для розвитку ІТ-компетентностей у студентів. Це локація для спілкування з однодумцями, які зможуть реалізовувати спільні проекти, обмінюватися досвідом. Беззаперечною перевагою буде те, що ми плануємо проводити низку тренінгів і майстер-класів із залученням фахівців ІТ-галузі. Тому запрошуємо до співпраці усіх охочих”, — зауважив Ігор Зубенко.