Збори трудового колективу Острозької академії

19.12.2019

У Національному університеті «Острозька академія» 19 грудня відбулися Збори (конференція) трудового колективу вишу. Традиційно наприкінці календарного року ректорат Острозької академії звітує перед своїм колективом про виконану роботу.

Упродовж зустрічі ректор НаУОА, професор Ігор Пасічник звітував щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України, положень статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури й дотримання законодавства у сфері діяльності закладу вищої освіти.

«За цей рік ми зробили досить багато. На базі університету провели 30 наукових заходів. Виграли грант, завдяки якому реалізували низку проектів. Серед них: презентація в Києві «Ренесанс Острозької академії в європейському контексті», двотижневий художній пленер, проект «Ті, хто відроджували Острозьку академія» та видання «Острозька енциклопедія». Спільними зусиллями зробили колосальне - удруге встановили рекорд Гіннеса та урочисто відкрили Новий навчальний корпус академії. Щиро дякую вам, мої шановні колеги-педагоги. Якби не ваша наполеглива праця, то ми б не мали таких високих показників розвитку нашого університету», зазначив Ігор Пасічник.

Також ректор розповів про цьогорічні наукові досягнення університету. Низка студентів стали переможцями всеукраїнських олімпіад, конкурсів наукових робіт, галузевих змагань тощо. За звітний період 31 працівник був відзначений грамотами, подяками та державними нагородами України. Серед них: почесним званням «Заслужений працівник освіти» удостоєно професора, доктора філологічних наук, завідувача кафедри Івана  Хом’яка; та Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, доцентку, кандидатку психологічних наук Світлану Новоселецьку.

Під час конференції помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти Юлія Шулик підсумувала виконані завдання щодо покращення  якості освіти в університеті. Зокрема:

• Удосконалено нормативну базу забезпечення  якости освіти в НаУОА;
  • Актуалізовано концепцію освітньої діяльності НаУОА;
  • Унесено зміни до положень, що регулюють освітній процес в університеті, уведено нові;
  • Запроваджено регулярні опитування здобувачі вищої освіти щодо якости викладання;
  • Уведено активні методи навчання в освітній процес;
  • Запроваджено систему оцінювання якості викладання навчальних дисциплін Feedback

Також, цьогоріч були внесені зміни до Кодексу академічної доброчесності:

• Додано врегулювання питань поваги до людської гідности, прав людини, недискримінації та рівності учасників освітнього процесу;
  • Визначено відповідальних осіб за перевірку на наявність плагіату в наукових працях;
  • Визначено чіткі заходи академічної відповідальности здобувачів вищої освіти та працівників за порушення академічної доброчесности

Наприкінці заходу, за порядком денним відбулося затвердження змін спискового складу Комісії з трудових спорів.