Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії відбулася зустріч з начальником поліції

19 листопада 2019

У Національному університеті «Острозька академія» 19 листопада відбулася зустріч студентів навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського з керівником Острозького відділу поліції Едуардом Холодом та начальником сектору кадрового забезпечення Острозького відділу поліції Людмилою Ковбою.

«Головним завдання поліції є охорона людей нашого життя, контроль за дотриманням положень конституцій і прав людини», - зауважив очільник Острозького відділу поліції Едуард Холод.

Під час зустрічі студенти дізналися більше про устрій поліції, як формується штат і хто туди входить. Як відбувається патрулювання вулиць міста, щоб запобігти скоєнню правопорушень. Розповів про статистику злочинності в місті Острозі. Студенти дізнались більше про превентивні заходи, які проводить поліція, аби запобігти поширенню злочинності та роз'яснити людям їхні права та обов’язки.

Також начальник сектору кадрового забезпечення Острозького відділу поліції Людмила Ковба розповіла про правила прийому заяв для участі у відборі до Національної поліції України. Вона розповіла про те куди потрібно звертатись, щоб подати заявку на участь в конкурсі, як буде проходити відбір, які будуть завдання і скільки потрібно балів для того, аби успішно пройти усі етапи.

«Це чудовий шанс реалізувати себе, отримати хорошу заробітну плату і можливість кар’єрного росту», - зауважує Людмила Ковба.

Наприкінці зустрічі студентів запросили взяти участь у конкурсному відборі до Національної поліції України.