Ігор Гущук – учасник Всеукраїнської конференції «Концепція безперервного вдосконалення системи охорони здоров’я та національна стратегія охорони здоров’я – наріжні об’єднавчі складові розвитку»

19.04.2019

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія Ігор Гущук взяв участь у Всеукраїнській конференції «Концепція безперервного вдосконалення системи охорони здоров’я та національна стратегія охорони здоров’я – наріжні об’єднавчі складові розвитку», що відбулася у місті Києві з 17 по 19 квітня. Захід організували в рамках Х Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині-здоров’я нації».

Метою конференції було сформулювати пропозиції для формування Національної стратегії охорони здоров’я – дороговказу українській державі у наступній каденції Президента і Парламенту.

Робочі групи з представників різних професійних і пацієнтських осередків представили спільне бачення за такими напрямами як:

• концепція безперервного вдосконалення національної СОЗ України;
  • доказова політика охорони здоров’я;
  • медичне право, права пацієнтів і професіоналів в охороні здоров'я;
  • медицина і етика;
  • міжнародна підтримка охорони здоров’я в Україні;
  • система громадського здоров’я;
  • лідерство й управління, кадри галузі;
  • фінансування і економіка охорони здоров’я;
  • медичне обслуговування і медичні технології;
  • лікарські засоби та медичні вироби, система фармобслуговування;
  • наука й інновації.

Мав за честь у своєму виступі  донести фаховому середовищу ті ключові проблеми, які стоять перед вітчизняною системою охорони громадського здоров’я та потребують негайного вирішення», – зауважив Ігор Гущук.

Захід відбувся за організаційного сприяння Громадянської платформи «Українська медична експертна спільнота» за участю експертів й громадських діячів – народних депутатів, правників, лікарів, фармацевтів, представників пацієнтських спільнот.