ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в Острозькій академії

19.04.2019

На базі Національного університету «Острозька академія» 18 квітня відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Учасниками інтелектуальних змагань були студенти з різних університетів України.

Завдання олімпіади поділялися на три блоки:

• тестові запитання з різних галузей (теорія міжнародних відносин, історія міжнародних відносин, основи дипломатичної діяльності, зовнішня політика України та країн світу тощо);
  • завдання з розширеною відповіддю;
  • аналітичний текст на певну тему.

Завдання учасників оцінювало компетентне журі, представники якого були з різних університетів. Головою суддівського складу був доктор політичних наук, професор кафедри економічної кібернетики Рівненського державного гуманітарного університету Богдан Юськів.

За результатами оцінювання, диплом І-го ступеня  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності  «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» отримала студентка третього курсу Національного університету «Острозька академія» Альона Стригуль. Дипломом ІІ-го ступеня нагородили студента четвертого курсу Національного університету «Острозька академія» Валерія Мирончука та студента четвертого курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Івана Вартовика. Третє місце посіла студентка четвертого курсу Львівського національного університету імені Івана Франка Владислава Куряча. Заохочувальним призом було відзначено роботу студентки четвертого курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олену Казмазовську.

«Студенти отримали досвід та велике моральне задоволення. Дуже сподобалася гостинність та теплий прийом, який дозволив відволіктися від стресу на олімпіаді. Самі завдання були максимально фаховими, а робота журі – професійною. Суб’єктивізм в оцінюванні був повністю відсутній. На високому професійному рівні була підготовка до організації олімпіади. Хочеться побажати усім студентам, викладачам та керівникам Острозької академії подальших здобутків, нехай проростають нові паростки на академічній та науковій ниві», – побажала для колективу Острозької академії член журі кандидат політичних наук,  доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ірина Тихоненко.