Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти-економісти НаУОА в трійці найкращих в конкурсі Global Money Week

18 квітня 2019

З 1 березня 2019 року, всі охочі могли взяти участь у проведені  челленджу до Всесітнього тижня грошей. Це мега-крутезна подія, яка об’єднує молодь з усього світу. Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

Вперше заходи Global Money Week були проведені у 2012 році. У 2019 році Global Money Week вже ввосьме об’єднав учасників з різних країн світу. Студенти економічного факультету вирішили приєднатися до цього заходу, і взяли участь у 24-денному календарі-челленджі «Відлік часу до Global Money Week», де щодня відповідали на питання з теми фінансової грамотності. У челленджі «Global Money Week» економічний факультет Острозької академії зайняв 3 місце по Україні, та 8 місце у світі серед провідних навчальних закладів. Загалом приймало участь близько 170 країн та 32 тисячі активних учнів та студентів. 

Всі ці заходи принесли студентам нових друзів, цікаві знайомства та неоціненний професійний досвід для себе. Відео з челленджу можна переглянути на сторінці економічного факультету в Facebook, або ж на сторінці волонтерів економічного факультету в Instаgram.

Челлендж став лише початком. Так званим передсвятом Всесвітнього тижня грошей. Протягом 25-31 березня, студенти провели 9 заходів у рамках Global MoneyWeek, де були задіяні близько 340 учасників. Нами була створена фотозона оригінальної академічної тисячної купюри, було проведено економічний квест, перегляд фільму фінансової проблематики, екскурсії у музей нумізматики, де ми ознайомилися з історією грошей на наших землях. Загалом все це - фільм, фотоконкурси, квест, екскурсії до музею грошей, опитування, онлайн ігри і багато чого іншого, не лише допомогло нам отримати нові знання, а й надихнуло дізнаватися більше й більше у сфері фінансів, грошового обігу та заощаджень.

Такі заходи – чудова можливість відпочити від буденної рутини, і насолодитися тим, що ти вибрав саме свою спеціальність, своє майбутнє. Ми дякуємо усім хто долучився до нас, і чекаємо нових заходів, щоб поширювати знання щодо фінансової грамотності.