Острозька академія - на другому місці за рівнем викладання в міжнародному рейтингу World University Rankings

18 квітня 2019

Національний університет «Острозька академія» посів другу сходинку за рівнем викладання серед українських університетів у міжнародному щорічному рейтингу World University Rankings.

До рейтингу цьогоріч потрапили шість українських закладів освіти, зокрема Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Сумський державний університет, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського та Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка