Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

17 листопада 2019

Дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання із Міжнародним днем студента!

Студентські роки - це період інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу та формування громадянської позиції Це яскраві враження, що будуть супроводжувати вас все життя. Це час молодості, романтики і кохання.

Ми пишаємось, що студенти Острозької академії є прогресивними шукачами сучасних тенденцій професійного розвитку. За ініціативи Братства спудеїв Острозької академії уже рік успішно функціює програма національних студентських обмінів «Плацкарт», яка розширила можливості самореалізації для усієї української студентської спільноти.

Надзвичайно радіємо вашим науковим перемогам, успіхам та здобуткам у навчанні, спортивних заходах, а також активній участі у громадському житті нашої альма-матер.

Будьте завжди гідними нести високе звання спудея Острозької академії!

Мрійте, вивчайте нове, подорожуйте, розвивайтеся!

З Днем студента!