Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

17 November 2019

Дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання із Міжнародним днем студента!

Студентські роки - це період інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу та формування громадянської позиції Це яскраві враження, що будуть супроводжувати вас все життя. Це час молодості, романтики і кохання.

Ми пишаємось, що студенти Острозької академії є прогресивними шукачами сучасних тенденцій професійного розвитку. За ініціативи Братства спудеїв Острозької академії уже рік успішно функціює програма національних студентських обмінів «Плацкарт», яка розширила можливості самореалізації для усієї української студентської спільноти.

Надзвичайно радіємо вашим науковим перемогам, успіхам та здобуткам у навчанні, спортивних заходах, а також активній участі у громадському житті нашої альма-матер.

Будьте завжди гідними нести високе звання спудея Острозької академії!

Мрійте, вивчайте нове, подорожуйте, розвивайтеся!

З Днем студента!