Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти факультету міжнародних відносин вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та провели екоакцію

17 вересня 2019

Студенти-волонтери факультету міжнародних відносин 17 вересня влаштували акцію, що була присвячена 80-м роковинам початку Другої світової війни. В Острозі під час окупації було розстріляне мирне, переважно єврейське, населення. Тому студенти зайнялися прибиранням місця біля пам'ятника жертвам війни. Тому вже за традицією, що склалась на факультеті міжнародних відносин, студенти привели в порядок територію біля пам'ятника загиблим, вшанували пам'ять про них.

Під час прибирання зауважили, що неподалік є занедбаний дитячий майданчик. Тому його також привели в порядок, і таким чином Акція пам'яті знайшла продовження в підтримці можливостей позитивного дозвілля наймолодшого покоління острожан.

Учасники акції розповідають, що їм дуже сподобалося робити Остріг чистішим і кращим, та сподіваються, що це не останній подібний захід, і обов'язково надалі будуть проводити еко-акції.

Також радувало те, що прибирати допомагали не лише уродженці Острога, а й іногородні студенти, які усвідомлюють важливість такої простої справи.

Сподіваємося також побачити і Вас на наступному благодійному прибиранні, адже Земля - наш дім!