Студенти факультету міжнародних відносин вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та провели екоакцію

17 вересня 2019

Студенти-волонтери факультету міжнародних відносин 17 вересня влаштували акцію, що була присвячена 80-м роковинам початку Другої світової війни. В Острозі під час окупації було розстріляне мирне, переважно єврейське, населення. Тому студенти зайнялися прибиранням місця біля пам'ятника жертвам війни. Тому вже за традицією, що склалась на факультеті міжнародних відносин, студенти привели в порядок територію біля пам'ятника загиблим, вшанували пам'ять про них.

Під час прибирання зауважили, що неподалік є занедбаний дитячий майданчик. Тому його також привели в порядок, і таким чином Акція пам'яті знайшла продовження в підтримці можливостей позитивного дозвілля наймолодшого покоління острожан.

Учасники акції розповідають, що їм дуже сподобалося робити Остріг чистішим і кращим, та сподіваються, що це не останній подібний захід, і обов'язково надалі будуть проводити еко-акції.

Також радувало те, що прибирати допомагали не лише уродженці Острога, а й іногородні студенти, які усвідомлюють важливість такої простої справи.

Сподіваємося також побачити і Вас на наступному благодійному прибиранні, адже Земля - наш дім!