Острозька академія потрапила до одного з найвпливовіших рейтингів університетів світу Times Higher Education University Impact Rankings 2019

16 квітня 2019

Міжнародне рейтингове агентство Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, нещодавно опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Цей рейтинг відображає діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу на суспільство, економіку та довкілля.

За результатами рейтингу чотири українських університети, серед яких Національний університет «Острозька академія», увійшли до 300 кращих університетів світу із майже 500, що пройшли аудит.

Крім того, Національний університет «Острозька академія» зайняв такі місця у рейтингах Цілей Сталого Розвитку:

Номер

Ціль

Місце

Міцне здоров’я та благополуччя

Якісна освіта

Гендерна рівність

Гідна праця та економічне зростання

Промисловість, інновації та інфраструктура

Скороченні нерівності

Сталий розвиток міст і громад

Відповідальне споживання та виробництво

Пом’якшення наслідків зміни клімату

Мир, справедливість та сильні інститути

Партнерство заради сталого розвитку

Детальніше з результатами рейтингу можна ознайомитися тут.