Назар Мартинюк переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з історії

15.04.2019

Назар Мартинюк, студент IV курсу спеціальності «Історія» факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія», здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» й був відзначений дипломом І-го ступеня. Усього на конкурс було представлено 104 студентських наукових робіт з 54 закладів вищої освіти України. Галузева конкурсна комісія за рейтинговою оцінкою допустила до фінального етапу 26 робіт. На цьому етапі робота Назара на тему: «Зовнішньополітична діяльність Державного Центру Української Народної Республіки в екзилі (1948-1992 рр.)», побудована на численних опублікованих джерелах, була оцінена найвище.

Результати наукового змагання були підведені в ході підсумкової науково-практичної конференції, яка відбулася 10-11 квітня 2019 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у місті Кропивницькому (Кіровоградська область).

Науковий керівник студента-переможця – Трофимович Володимир Васильович, завідувач кафедри історії ім. М. П. Ковальського Національного університету «Острозька академія», доктор історичних наук, професор.

До слова, Назар Мартинюк упродовж декількох років очолює Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина, є головою секції досліджень української діаспори цього наукового об’єднання, а також членом молодіжного відділення Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин.

Вітаємо з перемогою й бажаємо нових наукових здобутків!