День відкритих дверей – 21 березня

15 лютого 2019

Програма заходу:

09:00 - 9:30 – реєстрація учасників;
09:30 - 10:30 – презентація університету:

• виступ ректора НаУОА доктора психол.наук, професора Пасічника І. Д.;
  • презентація студентського життя (голова Братства Спудеїв);
  • ознайомлення з особливостями вступної кампанії 2019 (відповідальний секретар приймальної комісії НаУОА Харчук Ю. Ю)

10:30 - 11:50 – відвідування лекційних або практичних занять (за вибором учасників заходу) та зустріч з деканом\директором факультету/інституту
12:00 - 13:00 – екскурсія університетом;
13:00 - відвідування гуртожитків, прогулянка інфраструктурою університету, індивідуальні консультації

Попередня реєстрація учасників є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ та триває до 23:59 20 березня 2019 року.

Анкета доступна за покликанням:

Участь у Дні відкритих дверей безкоштовна.

На базі університету функціює студентська їдальня. Вартість обіду від 20 до 35 грн.

Для учасників, які потребують проживання на період проведення Дня відкритих дверей необхідно подати заявку не пізніше 14 березня 2019 року та зазначити про це у графі «побажання, пропозиції чи запитання до організаторів заходу» у реєстраційній формі.

За потребою, кожен абітурієнт отримає документ-підтвердження про участь у Дні відкритих дверей.

З питань організації приїзду певної школи/класу/групи учнів звертайтеся до контактної особи.

Контактна особа:
Іванна Горбач