«Візитівка-2019» в Острозькій академії

14.11.2019

Гумористичний конкурс «Візитівка-2019» відбувся у Культурно-мистецькому центрі Національного університету “Острозька академія” 14 листопада. Це щорічний захід до Міжнародного дня студента, в якому першокурсники мають можливість проявити себе та здобути звання найкращого факультету Острозької академії.

За перемогу у «Візитівці» змагалися шість команд. Конкурс складався з двох частин. У першій — учасники презентували відеоролики, танцювальні та вокальні номери, а також розігрували гумористичні мініатюри, демонструючи свої таланти. Друга частина була присвячена «Імпровізації», під час якої команди мали з гумором відповісти на різні питання та прокоментувати фото.

Суддями цьогорічного конкурсу були: випускник Острозької академії, депутат Острозької міської ради, директор торгово-сервісного центру «Вінт» Андрій Сорока; виконуюча обов’язки керівника відділу з питань молоді та спорту Острозької міської ради Ольга Стецюк; випускник Острозької академії, учасник команди КВК «Збірна Ювілейного», переможець Рівненської ліги сміху Михайло Мартинчук; приватний підприємець, директор поліграфії «Ост максіпрінт» Ірина Ситар; випускник Острозької академії та блогер Роман Махлай.

«Цьогорічна Візитівка пройшла успішно. Команди проявили себе якнайкраще. Гадаю, перший курс задоволений. Нас дуже тішать справедливе оцінювання під час Візитівки, класні емоції та призи для переможців», – прокоментував, Голова братства спудеїв та співорганізатор «Візитівки» Богдан Михальчук.

Перше місце цьогоріч посіла команда гуманітарного факультету.

У номінації «Найкраще відео» переміг Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського; у номінації «Найдинамічніший виступ» — факультет міжнародних відносин; «Найкраща акторська гра» була у факультету романо-германських мов; «Юними талантами» стала команда економічного факультету; у номінації «Оригінальність жанру» переміг факультет політико-інформаційного менеджменту; гуманітарний факультет отримав грамоту за «Найфериєчніший виступ».

У конкурсі «Найзгуртованіший та найдружніший факультет» з кількістю 4753 фотографії переміг Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського.

«Просто немає слів. Це надзвичайно круто. Мене зараз переповнюють емоції. Завдяки «Візитівці» я познайомилась з дуже креативними людьми, які можуть надихати. Дякую своїм наставникам старших курсів», — поділилася враженнями від перемоги учасниця команди гуманітарного факультету Діана Громоздова.

«Враження від «Візитвки» звичайно дуже класні, тому що наш гуманітраний факультет виграв. І ми звичайно цього чекали. Емоції просто зашкалювали. Дуже круто, що проводиться такий конкурс», – зазначила студентка першого курсу гуманітарного факультету Ярослава Нікітюк.