Вічна пам’ять Віктору Леонтійовичу Костюку

14 липня 2019

Колектив Національного університету «Острозька академія» глибоко сумує з приводу передчасної смерті доцента кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін, доктора юридичних наук Віктора Костюка.

Костюк Віктор Леонтійович був відомим правознавцем, заступником завідувача відділу Апарату Верховної Ради України, професором Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА», почесним головою всеукраїнської громадської організації «Інститут реабілітацій та соціальних технологій», викладачем кафедри трудового права в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

Як людина з інвалідністю, Віктор Леонтійович започаткував упровадження інклюзії в систему освіти, створював реабілітаційні центри, робочі місця, законопроекти, які допомагали людям з інвалідністю. Його рекомендації є в багатьох українських книжках.

У ці скорботні дні ми висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Віктора Леонтійовича Костюка залишиться з нами назавжди.