Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

VII Всеукраїнська наукова конференція “Студентські культурологічні читання”

14 березня 2019

13-14 березня 2019 року відбулася VII Всеукраїнська наукова конференція “Студентські культурологічні читання”, яку провело студентське наукове товариство культурологів за підтримки кафедри культурології та філософії.

У рамках роботи конференції на початку було виголошено вітальне слово від проректора з науково-педагогічної роботи НаУОА Шевчука Дмитра Михайловича, завідувача кафедри культурології та філософії Зайцева Миколи Олександровича та організатора конференції Марченка Богдана Миколайовича. Вони розповіли про історичний поступ конференції та побажали студентам вдалих та яскравих презентацій.

Традиційно робота секцій зосереджена була над філософсько-теоретичними аспектами дослідження культури, актуальними проблемами історико-культурних досліджень, етнографії і народознавства та на культурологічних інтерпретаціях сучасної культури.

Хоча тематика наукових доповідей була різною проте, особливе актуальними та цікавими під час обговорення на конференції стали теми дотичні до традиційної культури України та питань психоаналізу його можливостей у сфері дослідження феноменів культури. До числа учасників організованої події долучилися і психологи другого курсу Національного університету «Острозька академія», які збільшили психоаналітичний потенціал конференції.

Висвітлені філософсько-культурологічні проблеми викликали жваві та динамічні дискусії між учасниками конференції підтверджуючи тим самим актуальність та необхідність проведення подібних заходів.