Вибори голови Братства спудеїв Острозької академії

14 березня 2019

У Національному університеті «Острозька академія» 14 березня відбулися вибори голови ГО «Братство спудеїв». Цьогоріч на посаду балотувалися троє претендентів: Голова Братства спудеїв у 2018 році, студент Навчально-наукового Інституту права імені І. Малиновського Богдан Михальчук, студентка факультету романо-германських мов Дарина Леськів та студент факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Войцеховський.

За результатами виборів знову перемогу здобув Богдан Михальчук.

«Радий, що наше студентство не байдуже до розвитку самоврядування. Дуже дякую усім за підтримку. Будемо старанно працювати, щоб виправдати такий вотум довіри. Впевнений, що із такою командою все можливо. Ми будемо продовжувати реалізовувати усі проекти та кожен пункт програми. В планах національні обміни, запуск парламенту, реформування механізму роботи братства спудеїв із більшим акцентом на кожного учасника самоврядування, а не лише керівників підрозділів. Докладемо зусиль, щоб девіз БС «Свобода, рівність, братерство» були не просто словами», – запевняє новообраний Голова Братства спудеїв Богдан Михальчук.