Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Майстер-класи від викладачів та студентів Національного університету «Острозька академія» у Вашому закладі освіти

12 грудня 2019

Викладачі та студенти Національного університету «Острозька академія» пропонують низку майстер-класів і тренінгів спрямованих на різнобічний розвиток учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Рівненської та суміжних областей. Тематика майстер-класів дозволяє сформувати компетенції сучасного здобувача освіти. Кожен з них розкриває специфіку тієї чи тієї спеціальності/освітньо-професійної програми Національного університету «Острозька академія» (https://vstup.oa.edu.ua/).

Ми пропонуємо двосторонню співпрацю шляхом проведення:

• майстер-класів і тренінгів за індивідуальним графіком;
  • презентацій спеціальностей Національного університету «Острозька академія»;
  • консультацій щодо особливостей Вступної кампанії 2020 від Відповідального секретаря Приймальної комісії та Голови Консультаційного центру для абітурієнтів Національного університету «Острозька академія»;
  • літніх та зимових шкіл на базі НаУОА;
  • інформування щодо профорієнтаційних заходів для абітурієнтів.

Деталі:

тел.:  (096) 17 02 500 – Харчук Юлія Юріївна, помічник ректора з освітнього менеджменту
e-mail: julia.kharchuk@oa.edu.ua

тел.:  (096) 02 66 880 – Консультаційний центр для абітурієнтів
e-mail: vstup@oa.edu.ua.

Опис майстер-класів та тренінгів від викладачів і студентів Національного університету «Острозька академія»