Студенти Острозької академії успішно склали Cambridge CAE exam

12 червня 2019

Cambridge CAE exam – це тест на високий рівень володіння англійською мовою від університету Кембридж.

Щорічно цей іспит складає близько 90 тисяч осіб з 180 країн світу, що свідчить про велику популярність цього іспиту.

Більше 8000 навчальних закладів, підприємств та урядових департаментів у всьому світі приймають сертифікати даного тесту як доказ високого рівня досягнення у вивченні англійської мови.

Показники 2019 року свідчать, що всього 15 відсотків від учасників тесту отримали сертифікат рівня С2, 62% засвідчили рівень С1, 18% отримали рівень В2 та 5% не склали тест.

Цьогоріч участь у тестуванні взяло 25 студентів факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія», які усі успішно його склали.

За результатами тестування 6 студентів отримали рівень С2 (24%), 14 – рівень С1 (56%) та 5 студентів отримали сертифікат за рівнем В2 (20%). Олександра Музичук отримала найкращий результат (сертифікат рівня С2) склавши тест на 208 балів з 210 можливих.

Аналізуючи результат складання усного мовлення даного тесту студентами Острозької академії то варто відзначити, що середній бал становить 195,8 з 210 можливих і є на 4,8 бали вищим за світовий середній бал, який становить 191,0 та на 5,4 бали вищим за всеукраїнський показник (190,4).

Кожен з кандидатів тестувався за усіма видами діяльності: читання, аудіювання, усне мовлення, письмо. Крім цього студенти складали іспит з використання мови.

Університетська спільнота щиро вітає учасників тестування та бажає нових звершень!

Студенти у свою чергу висловлюють подяку викладачам кафедри англійської мови та літератури, особливо старшій викладачці Наталії Ломінській за організацію та ґрунтовну підготовку до Cambridge CAE exam та викладачці Катерині Сімак.