Вельмишановні викладачі та співробітники, дорогі спудеї!

12 квітня 2019

Сьогодні відзначаємо важливу подію у новітній історії Національного університету “Острозька академія”. 25 років тому Президент України Леонід Кравчук підписав Указ “Про утворення Острозького колегіуму”. Із цієї дати розпочався наш стрімкий розвиток.

Нині Національний університет «Острозька академія» відіграє вагому роль у підготовці висококваліфікованих фахівців, здійснює велику роботу у сфері духовного відродження української нації, вихованні молодого покоління на принципах християнської моралі.

Щодня ми радіємо новим перемогам та маємо багато перспектив побудови університету справді європейського рівня.

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра та Божого благословення!

Віват академія!