Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Подячний молебень за визволених полонених України

11 вересня 2019

Сьогодні у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» відбувся молебень за визволення полонених моряків та політичних в’язнів, які не так давно повернулися до України. 

24 моряки та 11 політв’язнів місяцями перебували у в’язницях країни-агресора, а деяких з них утримували роками. Після повернення додому кожному полоненому потрібна фізична та психологічна реабілітація. 

Студенти, викладачі та співробітники університету разом із настоятелем храму, протоієреєм Василем Жуковським подякували Господу за те, що він зберіг життя полоненим та повернув їх до рідних домівок. 

«Ми надзвичайно радіємо, що сталося таке чудо в нашій країні, на яке мало хто сподівався. Тридцять п’ять кращих синів України, які впродовж тривалого часу томилися в кремлівських в’язницях, повернулися додому. Ми можемо лише уявити собі, як важко було їм витримувати моральне та фізичне знущання, постійний тиск та вимогу зрадити своїй Батьківщині. Цих людей зустрічала вся країна як національних героїв. Це очевидний приклад великого героїзму, патріотизму та служіння державі. Ми просимо Бога, щоб він дав сили реабілітуватися, оздоровитися, вилікуватися та влитися в ряди державотворців», – зазначив у своїй промові настоятель храму, протоієрей Василь Жуковський.