Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії діятиме спільна магістерська програма з Нортумбрійським університетом (Велика Британія)

11 February 2019

Начальник відділу міжнародних зв’язків НаУОА, доцент Едуард Балашов 6-7 лютого взяв участь у Міжнародному семінарі із запровадження спільних програм вищої освіти в Україні, який відбувся у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Організаторами заходу були Міністерство освіти і науки України, Інститут вищої освіти НАПН України, Британська Рада в Україні, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Advance HE (Велика Британія), Консалтингова компанія «Cormack Consultancy Group» (Велика Британія), Посольство Литовської Республіки в Україні. Метою семінару було сприяти налагодженню партнерства між університетами України, Великої Британії та Литви через запровадження спільних програм та спільних процесів з розвитку університетського потенціалу. Цільова аудиторія заходу – ректори, проректори з міжнародної та освітньої діяльності, керівники відділів міжнародного співробітництва.

У семінарі взяли участь 7 британських, 3 литовських та більше 10 українських вишів. Вітаючи учасників семінару заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич відзначив, що ініціатива Британської Ради щодо впровадження спільних програм сприятиме зміцненню бази для подальшого розвитку української освіти. Учасників семінару також привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, директор Британських Рад в Україні Саймон Вільямс, ректор КНУТД Іван Грищенко.

Виконавчий директор консалтингової компанії «Cormack Consultancy Group» пан Чарльз Кормак відзначив, що у результаті тривалої і плідної співпраці розроблена і узгоджені перша спільна магістерська програма між Острозькою академією та Нортумбрійським університетом з Ньюкаслу. Підписати меморандум порозуміння були запрошені начальник відділу міжнародних зв’язків НаУОА Едуард Балашов та директор з міжнародного розвитку Нортумбрійського університету Роб Карті. Угода розрахована на три роки з можливістю автоматичної пролонгації на наступний термін.

Відтак із початку наступного навчального року студенти факультету романо-германських мов НаУОА матимуть можливість вступити на цю програму та отримати престижний диплом британського університету після її завершення.