ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» в Острозькій академії

10.04.2019

На базі Національного університету «Острозька академія» з 8 по 10 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література». 59 студентів із 45-ти закладів вищої освіти України перевіряли свої знання з англійської мови.

Під час відкриття заходу учасників привітав проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, доцент НаУОА Дмитро Шевчук.  Голова суддівського складу олімпіади, доктор педагогічних наук, професор кафедри англійської мови та літератури НаУОА Василь Жуковський ознайомив учасників із програмою проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та заступник голови апеляційної комісії, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської мови та літератури  Інна П'янковська ознайомила із особливостями роботи апеляційної комісії.

Програма олімпіади передбачала перевірку таких навичок: читання та використання мови, аудіювання, академічне письмо, усне мовлення та знання  з теоретичних дисциплін англійської мови, лінгвокраїнознавства, літератури Англії та США.

До складу журі олімпіади входили: кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Донецького національного університету імені Василя Стуса Ольга Залужна, кандидат філологічних наук, професор кафедри практики англійської мови Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Еліна Коляда, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Олена Конопелькіна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Володимир Гошилик, професор, доктор політичних наук, завідувач кафедри англійської філології Національного університету «Острозька академія» Анатолій Худолій, кандидат психологічних наук, доцент кафедри англійської мови та літератури Національного університету «Острозька академія» Світлана Новоселецька, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Національного університету «Острозька академія» Леся Коцюк.

За результатами оцінювання,  диплом І-го ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» отримав студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Антон Дранніков. Дипломом ІІ-го ступеня нагородили  студентку Національного університету «Острозька академія» Юлію Мазур і студентку Київського національного лінгвістичного університету Дар'ю Чернявську. Третє місце посіла студентка Національного університету «Острозька академія» Абашия Діана, студентка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Катерина Гольцєва та  студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Іванна Туреза.