*

Острозька академія – у десятці серед університетів України міжнародного рейтингу UI GreenMetric World

09 січня 2019

Національний університет «Острозька академія» посів восьму сходинку серед українських закладів вищої освіти в міжнародному рейтингу UI GreenMetric World.

Університетський рейтинг UI GreenMetric World є першим і єдиним рейтингом університетів у світі, який вимірює можливості кожного з них до розробки «екологічно чистої» інфраструктури. У рейтингах розглядаються шість показників кожного університету (оточення та інфраструктура, енергетика та зміна клімату, відходи, вода, транспорт та освіта). Цьогоріч у ньому взяли участь 719 університетів з 81 країни, що збільшилося порівняно з минулим роком. Національний університет «Острозька академія» серед ЗВО світу зайняв 653 місце.