Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Доцент Острозької академії Руслан Лідовець став суддею Верховного Суду України

07 May 2019

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інситуту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Руслан Лідовець призначений на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.

Це стало відомо сьогодні під час зібрання з нагоди призначення на посади суддів Верховного Суду та церемонії складення присяги судді особами, призначеними на цю посаду вперше.

“Півтора роки тому лише мріялось, яким має бути Верховний Суд, – незалежним, відповідальним, сучасним, зрозумілим, відкритим, некорумпованим, справедливим. Чи здійснилися ці мрії? Висновки робити поки що зарано. Але, як на мене, і як Президента, і як громадянина важливим і принциповим був той баланс незалежності та відповідальності в найвищій судовій інстанції. Сьогодні Верховний Суд є взірцем для інших судів – і щодо відкритості, і щодо комунікацій із журналістами, суспільством, і щодо мови судових рішень. Так, судові рішення можуть і мають бути зрозумілими людині без юридичної освіти”, – зазначив на церемонії Президент України Петро Порошенко.

Лідовець Руслан Анатолійович – кандидат юридичних наук, доцент, освіту здобув у Національному університеті “Острозька академія”. Із 2001 року працював на різних посадах: викладачем, доцентом, завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інситуту права ім. І. Малиновського НаУОА. Також Руслан Лідовець займався адвокатською діяльністю, був старшим науковим співробітником Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук, є депутатом Острозької міської ради.

Щиро вітаємо Руслана Лідовця та бажаємо подальших успіхів на професійній ниві!