Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Акції на підтримку українських політв’язнів

06 грудня 2019

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася акції «Напиши листа політв’язню» та «Свобода в'язням Кремля». Протягом тижня студенти та працівники академії мали змогу написати слова підтримки для полонених. Серед них: Сейран Салієв, Османов Ерфан, Марлен Асанов, Акім Бекіров.

На виставці продемонстровали фото десяти бранців та останню інформацію про  їхнє становище.

«Акція «Свобода в'язням Кремля» діє більше двох місяців. Основна її мета - надавати моральну підтримку політв'язням. Серед них - 34 моряки, яких вдалося обміняти. Зараз вони потребують зв'язку з співвітчизниками. Їм потрібні слова підтримки, аби не відчувати себе відкинутими. Та є ще одна мета акції - активізувати суспільство, особливо західних регіонів», - розповіла  студентка факультету романо-германських мов, членкиня Національного Альянсу та волонтерка ініціативи «Свободу в'язням Кремля», Анастасія Косенко

Після закінчення збору листів, їх надсилатимуть адвокатам полонених для проходження цензури.

«Кожне наше слово може допомогти їм не втратити цю віру, змусити боротися за свої ідеали далі. Кожен рядок - це невимовна підтримка для наших людей, які не мають можливості повернутися додому, почути свою мову, зустріти своїх людей», - додають організатори акції «Напиши листа політв’язню».